יום ראשון, 21 בנובמבר 2010

רעיון עם עבריין עולם שמתגורר קבע בגהינום!

ועכשיו לפני שאני מסביר לכם איך להסיר את קללות הגהינום במבצע מאוחד "לתרום,לתרום,לתרום שלא תכנס לגהנום" אני חייב להגיד לכם, קהל קדוש ונחבד, רבותי ובעיקר גבירותי, בדיוק מה מתרחש היום במקום הנורא והאיום, מלא באש ורבת חום, המעון לרשעים שנקרא גהינום.

ולכן, אני מציג בפניכם ומתחתכם ואפילו סביבכם, ועל כורחיכם, רעיון עם עבריין עולם בשם חיים חילוניים, שמתגורר קבע בגהינום כבר עשרות שנים.

שלום עליכם חיים אחי. קודם כל, איך הגעת לגהינום וכמה שנים אתא גר שמה?

כבוד הרב אני הייתי בבית-סוהר במרכז הארץ עבור גניבת מכוניות ויום אחד מלאך בא ואומר לי ש"מגיעים אנשים קדושים לתא שלך ומפני שאתא לא שומר תורה ומצוות לא מגיע לך הזכות לשבת איתם"...אז אני חשבתי שאני אצא חופשי אפילו שנשארו לי 10 שנות מעשר, אבל המלאך אמר לי...שום מצוות לא עשית בחיים ואפילו שפושעי ישראל מלאים מצוות כרימון אתא מלא הרס ועבירות כרימון צבאי...ולכן תשב בגהינום לכל החיים כולל עולם הבא..

אבל, חיים אחי, המלאך לא הציע לך לתרום לי שזה כנגד כל המצוות שברימון?

לתרום? מה פתאום, מה יש לי לתרום בבית-סוהר? סיגריות? בכל זאת כבודו לא רואה לפי השם שאני פרסי? חילוניים זה כמו זכאים, חסידים, שודדים..שם פרסי מקורי שהיה קמצנים לפני שהחליפו את שם סבא שלי במעברה...אז המלאך ידע טוב טוב מה זה פרסי ואת כבודו הוא גם לא מעריץ כי הוא היה מלאך אשכנזי...

(ההמשך בקרוב אצלך...)


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה